Przeszukaj
Generic selectors
Tylko dokładne trafienia
Wyszukaj w tytułach
Wyszukaj w treści
Search in posts
Search in pages
Szukaj w kategoriach:
Procesy i narzędzia
SRM
Team Management
Webinary
Wyróżnione
Zakupy direct
Zakupy indirect
Zarządzanie

tel. +48 517 870 451    |    e-mail: info@myprocon.pl

Image Alt

PROCON/POLZAK

  /  PROCON/POLZAK

PROCON/POLZAK

You are here:
< Back

Największa konferencja biznesowana w Polsce poświęcona tematyce zakupowej (I edycja 2014r.), która z roku na rok bije rekordy frekwencyjne (edycja 2018 skupiła ponad 500 Uczestników). Ogranizatorami wydarzenia jest firma doradcza OptiBuy i Polskie Stowarzyszenia Manadżerów Logistyki i Zakupów (PSML). Konferencja jest organizowana raz do roku (październik) w Warszawie i jest skierowana do wyższej kadry zarządzającej odpowiedzialnej za zakupy oraz zarządzanie łańcuchem dostaw w średnich i dużych przedsiębiorstwach: Właściciele i Prezesi spółek, Kadra Zarządzającą zakupami, Menedżerowie Zakupów i Logistyki, Dyrektorzy ds. Finansów, Marketingu, HR,Facility i Office Managerowie, Specjaliści i Kupcy. Agenda podzielona na bloki tematyczne (w tym Zakupy Direct, Zakupy Indirect, Procesy i Narzędzia, Zakupy CAPEX, Zarządzanie Ryzykiem) wypełniona jest prezentacjami Ekspertów(z kraju i ze świata) z wieloletnim doświadczeniem zakupowym. Wśród Gości Specjalnych znaleźli się twórcy pojęć i procesów zakupowych:dr Peter Kraljič i prof. dr Arjan van Weele.

W ramach konferecnji organizowane są dwa konkursy branżowe:

  • PROCON Awards, gdzie Jury na podstawie opinii Klientów wybiera najlepszych dostawców usług B2B w 3 kategoriach: IT, Logistyka i Creative Services
  • Lider Zakupów, czyli wyłonienie grona najlepszych Zakupówców, którzy w danym roku zrealizowali innowacyjny projekt zakupowy i którzy wywarli znaczący wpływ na efektywność swoich organizacji i przyczynili się do podnoszenia konkurencyjności firmy.

Wystąpienia Prelegentów ze wszystkich edycji PROCON/POLZAK znajdują się w BAZIE WIEDZY, która jest dostępna dla użytkowników platformy PROCON Professionals).

Wyróżnione wpisy

Jak zakupy powinny ograniczać ryzyka w łańcuchach dostaw? CSR w umowach z dostawcami

W prezentacji omówiono zasadność i sposoby wykorzystania klauzul CSR przy zawieraniu umów z dostawcami, jako narzędzie zarządzania ryzykiem w organizacji.

Autor: Pawel Skorupski, EcoVadis
Mechanizmy minimalizacji ryzyka w zakupach, źródłem „niewidzialnych” oszczędności

Brak umiejętności przewidywania ryzyka zewnętrznego i wewnętrznego oraz niestosowanie odpowiednich narzędzi minimalizujących ryzyko to jedne z najważniejszych problemów branży zakupowej. Jakie kroki podjąć by „spać spokojnie(j)”?

Autor: Agata Kulikowska, TAURON
Wdrożenie systemu zakupowego w Credit Agricole Bank Polska. Z czym to się je?

Prezentacja omawia proces wdrożenia systemu zakupowego w Credit Agricole Bank Polska – od przygotowania do wdrożenia i jego efektów z dwóch perspektyw: działu zakupów i zespołu wdrożeniowego.

Autorzy: Jarosław Pazdro, Credit Agricole Bank Polska i Damian Czernik, NextBuy

Zarejestruj się

Resetuj hasło