Przeszukaj
Generic selectors
Tylko dokładne trafienia
Wyszukaj w tytułach
Wyszukaj w treści
Search in posts
Search in pages
Szukaj w kategoriach:
Procesy i narzędzia
SRM
Team Management
Webinary
Wyróżnione
Zakupy direct
Zakupy indirect
Zarządzanie

tel. +48 517 870 451    |    e-mail: info@myprocon.pl

Image Alt

S2S (ang. source to settle)

  /  S2S (ang. source to settle)

S2S (ang. source to settle)

You are here:
< Back

Jest to strategia integrująca pozyskiwanie, zaopatrzenie i zobowiązania. Zazwyczaj integracja ta odbywa się poprzez aplikację Enterprise Application Software (EAS) (taką jak SAP) lub Business Process Outsourcing (BPO), ale jako dyscyplina, koncepcja może zostać wdrożona w prawie każdym zautomatyzowanym środowisku procesów biznesowych. Stosowanie strategii operacyjnej S2S przynosi szereg istotnych korzyści. Jako zintegrowany proces, S2S umożliwia zwinne podejście do zaspokajania popytu klientów i przenosi organizację w stronę pełnego zakresu skutecznego zarządzania całym łańcuchem dostaw. Oprócz rozwiązania problemów związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw, system S2S umożliwia organizacjom osiągnięcie wielu innych celów. Obejmuje redukcję kosztów / unikanie kosztów, zwiększoną widoczność wydatków i lepszą zgodność z przepisami, itp.

Wyróżnione wpisy

Jak zakupy powinny ograniczać ryzyka w łańcuchach dostaw? CSR w umowach z dostawcami

W prezentacji omówiono zasadność i sposoby wykorzystania klauzul CSR przy zawieraniu umów z dostawcami, jako narzędzie zarządzania ryzykiem w organizacji.

Autor: Pawel Skorupski, EcoVadis
Mechanizmy minimalizacji ryzyka w zakupach, źródłem „niewidzialnych” oszczędności

Brak umiejętności przewidywania ryzyka zewnętrznego i wewnętrznego oraz niestosowanie odpowiednich narzędzi minimalizujących ryzyko to jedne z najważniejszych problemów branży zakupowej. Jakie kroki podjąć by „spać spokojnie(j)”?

Autor: Agata Kulikowska, TAURON
Wdrożenie systemu zakupowego w Credit Agricole Bank Polska. Z czym to się je?

Prezentacja omawia proces wdrożenia systemu zakupowego w Credit Agricole Bank Polska – od przygotowania do wdrożenia i jego efektów z dwóch perspektyw: działu zakupów i zespołu wdrożeniowego.

Autorzy: Jarosław Pazdro, Credit Agricole Bank Polska i Damian Czernik, NextBuy

Zarejestruj się

Resetuj hasło