Przeszukaj
Generic selectors
Tylko dokładne trafienia
Wyszukaj w tytułach
Wyszukaj w treści
Search in posts
Search in pages
Szukaj w kategoriach:
Procesy i narzędzia
SRM
Team Management
Webinary
Wyróżnione
Zakupy direct
Zakupy indirect
Zarządzanie

tel. +48 517 870 451    |    e-mail: info@myprocon.pl

Image Alt

PSML

  /  PSML

PSML

You are here:
< Back

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów / Polish Supply & Procurement Management Leaders jest organizacją reprezentującą interesypolskich menedżerów łańcucha dostaw i zakupów, przyjmującą za cel tworzenie z Polski centrumkompetencji na skalę Europy.

Założenia Stowarzyszenia: budowanie kompetencji w środowisku branżowym,wzmacnienie pozycji zakupów w ogranizacji w świadomość na poziomie zarządów. Inicjator i współorganizator warsztatów, szkoleń, konferencji (konferencja PROCON/ POLZAK, POLZAK Markering). Organizator konkursu (Lider Zakupów, Executive in Procurement), we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi partnerami, realizuje programy wspierające biznes, jednocześnie będąc platformą startową dla pomysłów członków Stowarzyszenia.

PSML jest członkiem The International Federation of Purchasing and Supply Management (IFPSM) oraz The European L ogistics Association (ELA ).

Wyróżnione wpisy

Jak zakupy powinny ograniczać ryzyka w łańcuchach dostaw? CSR w umowach z dostawcami

W prezentacji omówiono zasadność i sposoby wykorzystania klauzul CSR przy zawieraniu umów z dostawcami, jako narzędzie zarządzania ryzykiem w organizacji.

Autor: Pawel Skorupski, EcoVadis
Mechanizmy minimalizacji ryzyka w zakupach, źródłem „niewidzialnych” oszczędności

Brak umiejętności przewidywania ryzyka zewnętrznego i wewnętrznego oraz niestosowanie odpowiednich narzędzi minimalizujących ryzyko to jedne z najważniejszych problemów branży zakupowej. Jakie kroki podjąć by „spać spokojnie(j)”?

Autor: Agata Kulikowska, TAURON
Wdrożenie systemu zakupowego w Credit Agricole Bank Polska. Z czym to się je?

Prezentacja omawia proces wdrożenia systemu zakupowego w Credit Agricole Bank Polska – od przygotowania do wdrożenia i jego efektów z dwóch perspektyw: działu zakupów i zespołu wdrożeniowego.

Autorzy: Jarosław Pazdro, Credit Agricole Bank Polska i Damian Czernik, NextBuy

Zarejestruj się

Resetuj hasło