Przeszukaj
Generic selectors
Tylko dokładne trafienia
Wyszukaj w tytułach
Wyszukaj w treści
Search in posts
Search in pages
Szukaj w kategoriach:
Procesy i narzędzia
SRM
Team Management
Webinary
Wyróżnione
Zakupy direct
Zakupy indirect
Zarządzanie

tel. +48 517 870 451    |    e-mail: info@myprocon.pl

Image Alt

Arjan van Weele

  /  Arjan van Weele

Arjan van Weele

You are here:
< Back

Uważany za europejskiego guru w dziedzinie zakupów w biznesie. Do końca 2018r. kierował Katedrą Zakupów i Zarządzania Dostawami na Eindhoven University of Technology w Holandii. Jest autorem licznych publikacji poświęconych tematyce zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw. W swoim naukowym dorobku ma m.in. 15 pozycji książkowych dotyczących strategii biznesowej, zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw, w tym najbardziej znaną studentom i szczególnie słuchaczom studiów podyplomowych organizowanych przez Katedrę Logistyki SGH – Purchasing and Supply Chain Management.

Jako konsultant kierował projektami badawczymi w dziedzinie zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw realizowanymi m.in. dla firm produkcyjnych (ABB, Alcatel Bell, DAF Trucks, DSM, Honeywell, Shell International, Heineken, Royal Friesland Foods, Skanska), handlu detalicznego (Ahold, Maxeda) oraz usługowych (linie lotnicze, banki, transport publiczny).

Jest jednym z najbardziej inspirujących mówców biznesowych w swej specjalności. Prof. Arjan van Weele jest również twórcą globalnego systemu edukacji w dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw wdrożonego w 61 krajach przez 121 instytucji. W 2014 gościnnie wystąpił na I edycji konferencji zakupowej PROCON/POLZAK organizowanej przez OptiBuy i PSML. Natomiast w 2017 był Gościem Specjalnym I edycji PROCON Indirect Forum organizowanej przez OptiBuy. Prezentacje z tych dwóch wystąpień można znaleźć w BAZIE WIEDZY dostępnej dla użytkowników platformy PROCON PROFESSIONALS.

Wyróżnione wpisy

Jak zakupy powinny ograniczać ryzyka w łańcuchach dostaw? CSR w umowach z dostawcami

W prezentacji omówiono zasadność i sposoby wykorzystania klauzul CSR przy zawieraniu umów z dostawcami, jako narzędzie zarządzania ryzykiem w organizacji.

Autor: Pawel Skorupski, EcoVadis
Mechanizmy minimalizacji ryzyka w zakupach, źródłem „niewidzialnych” oszczędności

Brak umiejętności przewidywania ryzyka zewnętrznego i wewnętrznego oraz niestosowanie odpowiednich narzędzi minimalizujących ryzyko to jedne z najważniejszych problemów branży zakupowej. Jakie kroki podjąć by „spać spokojnie(j)”?

Autor: Agata Kulikowska, TAURON
Wdrożenie systemu zakupowego w Credit Agricole Bank Polska. Z czym to się je?

Prezentacja omawia proces wdrożenia systemu zakupowego w Credit Agricole Bank Polska – od przygotowania do wdrożenia i jego efektów z dwóch perspektyw: działu zakupów i zespołu wdrożeniowego.

Autorzy: Jarosław Pazdro, Credit Agricole Bank Polska i Damian Czernik, NextBuy

Zarejestruj się

Resetuj hasło