Przeszukaj
Generic selectors
Tylko dokładne trafienia
Wyszukaj w tytułach
Wyszukaj w treści
Search in posts
Search in pages
Szukaj w kategoriach:
Procesy i narzędzia
SRM
Team Management
Webinary
Wyróżnione
Zakupy direct
Zakupy indirect
Zarządzanie

e-mail: info@myprocon.pl

Jak motywować samego siebie

 • Opis warsztatu w pigułce

  Wykład skoncentruje się na czterech czynnikach ulepszania sytuacji w której podejmujemy działania: wybór celu dla maksymalnej skuteczności decyzyjnej, zarządzanie wieloma celami konkurującymi o zasoby uwagi, utrzymanie wysokiej motywacji oraz korzystanie ze społecznego wsparcia w procesie osiągania celu.

 • Korzyści z udziału dla uczestnika

  Warsztat na temat „jak motywować samego siebie” przyniesie pracownikom korzyści poprzez rozwinięcie umiejętności wyboru celów, efektywnego zarządzania wieloma zadaniami, utrzymania wysokiej motywacji oraz skorzystania ze społecznego wsparcia, co wpłynie pozytywnie na ich efektywność i samodyscyplinę w pracy.

 • Stopień zaawansowania

  początkujący / średniozaawansowani / zaawansowani

 • Metody szkoleniowe

  wykłady teoretyczne, dyskusje i warsztat moderowany, ćwiczenia grupowe.

 • Czas trwania

  4,5 h – w tym przerwa kawowa.

Badania nad mózgiem, umysłem i zachowaniem człowieka wskazują, iż najbardziej skutecznym sposobem motywowania samego siebie jest zmiana okoliczności w których człowiek się znajduje. Wykład skoncentruje się na czterech czynnikach ulepszania sytuacji w której podejmujemy działania. Po pierwsze, wybór odpowiedniego celu, tak by skuteczność decyzyjna człowieka była możliwie wysoka. Po drugie, zarządzanie wieloma celami, konkurującymi ze sobą o nasze zasoby uwagi. Po trzecie, utrzymanie wysokiej motywacji. I po czwarte, wykorzystanie społecznego wsparcia podczas całego procesu przechodzenia od punktu „start” do punktu „meta”.

Atrakcyjne ceny TYLKO dla Członków PROCON® Professionals Poznaj szczegóły
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

11 cze 2024

Czas

09:00 - 13:30

Koszt

1.900PLN + VAT

Lokalizacja

Warszawa
Kategoria

Prowadzący

 • Maciej Błaszak
  Maciej Błaszak
  dr hab. prof. UAM Maciej Błaszak

  Wykładowca na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu

  Neurokognitywista, jego zainteresowania i doświadczenia dotyczą epigenezy umysłu, czyli możliwości kontrolowanego kształtowania mózgu człowieka. Zajmuje się psychologią uniwersalnego projektowania (universal design), narzędziami umysłu (braintools). Doświadczony wykładowca i trener biznesowy, wykorzystujący wyniki badań nad mózgiem do ulepszania procesu transferu wiedzy, budowania ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego. Stypendysta uniwersytetów w Edynburgu i Kolonii. Pracownik Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zarejestruj się

Resetuj hasło