Przeszukaj
Generic selectors
Tylko dokładne trafienia
Wyszukaj w tytułach
Wyszukaj w treści
Search in posts
Search in pages
Szukaj w kategoriach:
Procesy i narzędzia
SRM
Team Management
Webinary
Wyróżnione
Zakupy direct
Zakupy indirect
Zarządzanie

e-mail: info@myprocon.pl

Image Alt

ONLINE: Strategiczne zarządzanie zakupami. Narzędzia i techniki eksperta ds. zakupów – część II

  /  
Ładowanie Wydarzenia
 • To event minęło.
14 cze

ONLINE: Strategiczne zarządzanie zakupami. Narzędzia i techniki eksperta ds. zakupów – część II

14 czerwca 2022 @ 09:00 - 17:00
890PLN

Trener: Diana Najtkowska-Sapryk Trener i Coach działu zakupów, ProcureMe

Trener, coach, wykładowca specjalizujący się w szkoleniach dla działu zakupów, z kompetencji miękkich i zakupowych. Właścicielka firmy oraz grup na Facebook, Linkedin ProcureMe promującej ludzki wymiar biznesu, dbałość o relacje z dostawcami i spojrzenie na rolę kupca jako ambasadora najlepszych, etycznych praktyk kupieckich o holistycznym podejściu do swojej roli. Były kupiec z ponad 13letnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych korporacjach tj. Samsung Electronics, Mars czy Arjohuntleigh w działach zakupów.

 • Opis warsztatu w pigułce

  Udział w drugiej części warsztatu „Strategiczne zarządzanie zakupami” pozwala poznać analizy niezbędne dla strategicznego zarządzania zakupami. Wraz ze zmianami, do których nieustannie dochodzi w obecnych czasach, na znaczeniu zyskuje dział zakupów. To, jaką funkcję on pełni w organizacji zależy od jego dojrzałości, a przede wszystkim świadomości roli kupców oraz wartości, jaką przynosi zespół firmie. Wśród trendów dla świata zakupów na najbliższą dekadę stawia się wzmacnianie interakcji pomiędzy działami w firmie, relacji z dostawcami oraz kreowanie wizerunku działu zakupów, jako Partnera Strategicznego dla biznesu. Dział zakupów, aby stać się Partnerem Biznesowym powinien wykształcić wiedzę ekspercką, dzięki której będzie w stanie doradzać organizacji i chronić ją przed niekorzystnymi decyzjami. W tym celu niezbędna jest znajomość technik, których wykorzystywanie pozwoli budować ekspertyzę wśród pracowników działu zakupów, wpływając tym samym na wizerunek wśród pracowników firmy.

 • Profil uczestnika

  warsztat skierowany jest do pracowników działu zakupów (specjalistów, kupców) oraz osób dopiero rozpoczynających pracę w ramach zakupów, którym zależy na znajomości technik i narzędzi codziennej pracy kupców, zrozumieniu istoty roli działu zakupów i tego, jak ta rola ewoluowała przez lata i jak powinna się kształtować, by uchodzić za funkcję strategiczną w organizacji.

 • Stopień zaawansowania

  średniozaawansowani / zaawansowani

 • Metody szkoleniowe

  wykłady teoretyczne, dyskusje moderowane ćwiczenia grupowe.

 • Czas trwania

  8 h – 16 h – w tym przerwy kawowe, lunch

 • Korzyści z udziału dla uczestnika

  Dzięki udziałowi w warsztacie uczestnicy poznają praktyczne rozwiązania, które znacznie podniosą jakość ich pracy w roli kupców bądź przygotują ich na pełnienie tejże funkcji w firmie, zrozumieją istotę wspierania biznesu, jako klucz do budowania pozycji zakupów jako Partnera Strategicznego w firmie.

 • Uwaga! Jest to drugi z cyklu dwóch warsztatów.

  Warunkiem koniecznym udziału w II części warsztatu „Strategiczne zarządzanie zakupami” jest udział w I części – SZCZEGÓŁY CZ. I

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu poza programem PROCON® Professionals – 890 PLN (netto/os.). Rejestracja pod LINKIEM (klik). W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Program warsztatów:
 1. Techniki i narzędzia zakupowe np.: RFx, KRAJLIC, ANALIZA ABC/XYZ.
 2. Rodzaje umów współpracy z kontrahentami np.: NDA, SLA, umowy ramowe.
 3. Zarządzanie oczekiwaniami interesariuszy (identyfikacja, określenie wpływu).
 4. Efektywna komunikacja z biznesem i dokumenty zakupowe wspierające komunikację np.: strategia zakupowa/polityka i procedura zakupowa
Atrakcyjne ceny TYLKO dla Członków PROCON® Professionals Poznaj szczegóły

Data wydarzenia

Data: 14 czerwca 2022 @ 09:00 - 17:00
Czas: 09:00 - 17:00
Miejsce spotkania: Online
Adres: Online
Strona www: myprocon.pl
Organizator: PROCON®Professionals
Telefon: +48 664 324 043
E-mail: agata.magdziarek@optibuy.com
WWW: https://myprocon.pl

Zarejestruj się

Resetuj hasło