Przeszukaj


Generic selectors

Tylko dokładne trafienia


Wyszukaj w tytułach


Wyszukaj w treściSearch in posts


Search in pages

Szukaj w kategoriach:

Procesy i narzędzia


Raporty branżowe


SRM


Team Management


Wyróżnione


Zakupy direct


Zakupy indirect


Zarządzanie
tel. + 48 502 128 212    |    e-mail: info@myprocon.pl

Image Alt

Events Calendar

  /  Events Archive
Ładowanie Wydarzenia
Wyszukaj

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Maj 2019
Data: Maj 21 @ 08:30 - 17:00
Miejsce spotkania: Hotel Novotel Centrum
Adres: Powstańców Śląskich 7

Tematyka tegorocznej edycji dotyczyć będzie innowacji i ich wpływu na pracę działu zakupów. W obliczu zmian gospodarczych i co raz szerszego zastosowania technologii, funkcja zakupowa nabiera nowego wymiaru. Działy zakupów mogą stać się głównym kreatorem wartości w organizacjach. Opierając się o hasło: Value engineering and innovations vs. Procurement, postaramy się odpowiedzieć na pytanie: w czym przejawia się inżynieria wartości i w jaki sposób Przemysł 4.0 wpływa na Zakupy 4.0?

Data: Maj 22 @ 08:00 - 17:00
Miejsce spotkania: Hotel Novotel Centrum
Adres: Powstańców Śląskich 7

Trener: Agata Kulikowska, Member of Purchasing Management Team in Tauron Polska Energia S.A. Program warsztatów: I Rodzaje relacji biznesowych vs. strategie współpracy z dostawcami (rozwój dostawców, proces wyjścia ze współpracy, narzędzia optymalizujące współpracę z dostawcami) • Strategia współpracy dla partnerstwa • Strategia współpracy dla outsourcingu • Strategia współpracy dla relacji transakcyjnych • Strategia współpracy dla jednego dostawcy II Kompetencje kupca potrzebne przy budowaniu relacji • Techniki budowania autorytetu • Techniki wywierania presji • Komunikacja III Ocena współpracy z dostawcami (w trakcie realizacji umowy/zamówienia w zakresie jakości, terminowości i proaktywności). • Jak oceniać jakość i terminowość • Jak badać proaktywność dostawców IV Trendy w zakupach w kontekście SRM Profil Uczestnika: Kupcy, Managerowie Zakupów Osoby odpowiedzialne za współpracę z dostawcami (Biznes) Metody szkoleniowe: wykład interaktywny, dyskusje, zajęcia warsztatowe w grupach Materiały i ćwiczenia: Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe w postaci plików PDF na które składają się slajdy zawierające zagadnienia teoretyczne Czas trwania: 6 godzin (w tym przerwy kawowe, lunch) Liczba uczestników: 10-15 osób Specjalna oferta Atrakcyjne ceny TYLKO dla Członków PROCON® Professionals Poznaj szczegóły   Koszt uczestnictwa poza programem PROCON® Professionals – 990 PLN (netto/os.) W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Data: Maj 22 @ 09:00 - 17:00
Miejsce spotkania: Hotel Novotel Centrum
Adres: Powstańców Śląskich 7

I warsztaty specjalistyczne w ramach konferencji zakupowej PROCON Manufacturing 2019.

Data: Maj 30 @ 09:00 - 17:00
Miejsce spotkania: Szawa Conference
Adres: Oxygen Park (Szawa Conference) Jutrzenki 137

Celem warsztatu jest wypracowanie strategicznego modelu optymalizacji kosztowej w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Wypracowanie metodologii pracy oraz narzędzi służących do strukturalnego poszukiwania możliwości redukcji kosztów...

Czerwiec 2019
Data: Czerwiec 5 @ 09:00 - 17:00
Miejsce spotkania: Szawa Conference
Adres: Oxygen Park (Szawa Conference) Jutrzenki 137

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z koncepcją SCRM (Supply Chain Risk Management) jako uzupełnienia dla SRM w oparciu o case study i praktyczne zastosowania dla omawianych rozwiązań.
TERMIN WARSZTATU MOŻE ULEC ZMIANIE

Data: Czerwiec 5 @ 09:00 - 17:00
Miejsce spotkania: Szawa Conference
Adres: Oxygen Park (Szawa Conference) Jutrzenki 137

Dwudniowy, kompleksowy program szkoleniowy, podczas którego szczegółowo omawiane i ćwiczone bedą metody budowania relacji z klientem wewnętrznym organizacji.

Data: Czerwiec 27 @ 13:00 - 21:00
Miejsce spotkania: Warszawa
Adres:

Wyjazd na letnie spotkanie networkingowe dla wyższej kadry i wyróżniających się pracowników. Biznes i rozrywka w jednym.

Lipiec 2019
Data: Lipiec 18 @ 09:00 - 17:00
Miejsce spotkania: Szawa Conference
Adres: Oxygen Park (Szawa Conference) Jutrzenki 137

Warsztaty w ramach konferencji zakupowej PROCON Indirect Forum 2019. Zajmiemy się praktycznymi metodami zarządzania pracownikami należących do grupy tzw. milenialsów.

Wrzesień 2019
Data: Wrzesień 10 @ 09:00 - 17:00
Miejsce spotkania: Szawa Conference
Adres: Oxygen Park (Szawa Conference) Jutrzenki 137

Trener: dr Tomasz Gonsior, Partner, OptiBuy Plan warsztatów: 1. Wstęp: Ogólne wprowadzenie do tematyki i zasadność korzystania z metod analitycznych w zakupach 2. Total Cost of Ownership – Całkowity koszt posiadania jako przykład oceny ofert przy długim cyklu życia kupowanego dobra 3. Cost Break Down – Struktura kosztów jako przykład oceny oferty od monopolistycznych dostawców i na zmieniającym się rynku 4. Koszt pieniądza w czasie – jaki wpływ na zasadność wyboru oferty mają warunki i terminy płatności 5. Analiza wartości – możliwości optymalizacji kosztowej po wykorzystaniu dźwigni sourcingowych i negocjacyjnych Omawiane przykłady: CAPEX/ OPEX Zakupy direct/ Zakupy indirect Zakupy odtwarzalne i jednorazowe Na życzenie, możliwe będzie przygotowanie własnego case study z własnego zakresu obowiązków Profil uczestnika: Kupcy, managerowie zakupów oraz kadra zarządzająca Metody warsztatowe: Wykład interaktywny, zajęcia w grupach na podstawie przykładów biznesowych Materiały i ćwiczenia: Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe w postaci plików PDF na które składają się slajdy zawierające zagadnienia teoretyczne, case studies i manual z opisem wykonywanych ćwiczeń   Czas trwania: Około 8 godzin z uwzględnieniem przerw kawowych i lunchu Certyfikaty: Uczestnicy otrzymają CERTYFIKATY potwierdzające udział w warsztatach Liczba uczestników: 10-15 osób Specjalna oferta Atrakcyjne ceny TYLKO dla Członków PROCON® Professionals Poznaj szczegóły    

Data: Wrzesień 11 @ 09:00 - 17:00
Miejsce spotkania: Warszawa
Adres:

Celem warsztatu jest doskonalenie umiejętności zarządzania dostawcami organizacji oraz doboru właściwych strategii.
TERMIN WARSZATU MOŻE ULEC ZMIANIE

+ Export Events

Zarejestruj się

Resetuj hasło